בניית אתרים

האתר שלכם הוא הפנים של העסק במרחב הדיגיטלי.
לחברת Get Up ניסיון רב בעיצוב ובניית אתרים לעסקים בארץ ובעולם.
מהסטודיו לעיצוב של Get Up יוצאים אתרים נוחים ופשוטים בדגש על עיצוב חדשני וייחודי.
לצורך פיתוח האתר, אנו מעמידים לרשותכם את צוות המפתחים המקצועי שלנו אשר עובדים עם הכלים המתקדמים ביותר.

מה חשוב שיהיה באתר שלכם?

רספונסיביות
תשתיות SEO
חיבור למערכות
ייחודיות ורלוונטיות
הנעה לפעולה

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר השאירו פרטים

סוגי קידום אתרים

דפי נחיתה

דף נחיתה הוא אתר בעל עמוד אחד בלבד שבו נוחתים גולשים כתוצאה מהקלקה על פרסום בזירה הדיגיטלית, כמו למשל הקלקה על מודעה ממומנת בגוגל או ברשתות החברתיות, תוצאת החיפוש האורגני בגוגל, אימייל מרקטינג ועוד.
להבדיל מאתרי תוכן אחרים, לדף הנחיתה יש תפקיד ברור והוא להניע את הגולש לפעולה על ידי השארת פרטי יצירת קשר, הרשמה לרשימת התפוצה, רכישה ועוד.

חשיבות העיצוב בדף נחיתה

דף הנחיתה צריך להיות מעוצב ומנוסח באופן שיווקי ומשכנע. ככל שהדף יהיה יותר מרשים ויזואלית והתוכן בו יהיה יותר מכירתי ומניע לפעולה, כך אחוז ההמרה שלו יהיה גבוה יותר.
כמו כן, דף הנחיתה צריך להיות תמציתי וממוקד.

אתרי תדמית

אתר תדמית הוא אתר קטן יחסית שמטרתו לייצג את העסק וליצור לו תדמית חיובית, בין אם מדובר בחנות קטנה או בחברה בינלאומית. תפקיד אתר התדמית הוא לספר בקצרה על אופי החברה והשירותים אותם היא מספקת.

חשיבות העיצוב באתר תדמית

האתר הוא המקום הראשון אליו מגיעים מרבית הלקוחות הפוטנציאלים של העסק ולכן חשוב שהאתר יהיה אסתטי ונעים לעין. כמובן, ישנה חשיבות גם לסדר הופעת התכנים והתמונות שבאתר. כל לקוח שנכנס לאתר צריך לקבל מידע על העסק באופן ברור ומעניין כך שירצה להמשיך לגלוש באתר ולבסוף ליצור קשר.

חנויות אינטרנטיות

חנות אינטרנטית היא אתר המאפשר לעסקים לשווק ולמכור מוצרים אונליין.
המוצרים בחנות מחולקים לקטגוריות הרלוונטיות לעסק ובכל קטגוריה ניתן לצפות במוצרים, במחירם ובאפשרויות הבחירה שלהם (צבעים, מידות ועוד). את החנות ניתן לחבר לאמצעי ניתוח, מעקב, פרסום ומערכות סליקה. 

חשיבות העיצוב בחנות אינטרנטית

על החנות האינטרנטית להיות נעימה מבחינה ויזואלית ונוחה לשימוש עבור הגולש בזמן תהליך הההזמנה והרכישה באתר. חוויית המשתמש באתר צריכה להיות מאוד ברורה כך שיוכל לעשות פעולות בפשטות, כמו למשל הוספה לסל, שמירה במועדפים, הרשמה לאתר ורכישה. המטרה העיקרית שלנו היא להגדיל את הרכישה באתר על ידי הצעות למוצרים דומים, המלצות, פופ אפים ועוד.

אתרי קטלוג

אתר קטלוג הוא אתר המאפשר לעסקים להציג ללקוחות הפוטנציאלים את המוצרים או השירותים שלהם בזירה הדיגיטלית.
אתר קטלוג למעשה דומה בתכונותיו לחנות אינטרנטית אך ללא אפשרות רכישה והזמנה. בקטלוג הגולשים יכולים לצפות בקטגוריות, מוצרים, מחירים, מוצרים דומים מאותה קטגוריה ועוד.
כמו כן, אתר מסוג זה יכול לשמש כסוג של כרטיס ביקור, בעל האתר יוכל להפנות את הלקוחות שלו לצפייה בקטלוג האינטרנטי הכולל גם פרטי התקשרות.

חשיבות העיצוב בחנות אינטרנטית

האתר משמש כקטלוג מוצרים ולכן על מנת שהצפייה בו תהיה נעימה ויעילה למשתמש על האתר להיות מסודר, אסתטי ומושך את העין.