קידום אתרים בגוגל

רקע על קידום אתרים בגוגל

אם יש לכם אתר אינטרנט או שאתם מתכננים לפתוח אחד כזה, סביר להניח ששמעתם על המונח קידום אתרים (SEO).
מה זה אומר למעשה? ואיך זה יכול לעזור לכם?

גוגל הוא ללא ספק מנוע החיפוש הגדול בעולם. מדי יום מיליוני ישראלים מחפשים בגוגל שירותים או מוצרים שונים שהם צריכים במהלך היום. סביר להניח שאם תזדקקו לייעוץ מבעל מקצוע או אם תזדקקו למוצר מסויים תחפשו אותו בגוגל.

למה לעשות קידום אתרים בגוגל?

כי המערכת חיפוש של גוגל כיום היא מערכת החיפוש החכמה בעולם, והיא יודעת להתאים עבורכם את המוצרים/ השירותים הטובים ביותר בהתאם למה שחיפשתם.

המערכת יודעת לנתח את מילות החיפוש שחיפשתם בצורה כל כך חכמה, כך שגם אם לא דייקתם במילת החיפוש, סביר להניח שגוגל למרות זאת ידעו להתאים לכם תוצאות רלוונטיות וטובות עבורכם.

איך קידום אתר יעזור לי כבעל עסק?

אוקיי אז הבנו מה גוגל תורמת לנו כלקוחות, אבל איך למעשה גוגל תורמת לנו כבעלי עסקים?

אם יש לכם אתר אינטרנט, אתם תרצו שהלקוח שמחפש את המוצר שלכם יגיע בדיוק אל האתר שלכם.

בטח אתם שואלים את עצמכם, איך אני גורם לאתר שלי להופיע בתוצאות החיפוש?
יש לכך 2 תשובות:
1. לקדם בצורה ממומנת על ידי סכום מסויים שתקציבו מראש, בשפה מקצועית זה נקרא PPC – pay per click.

2. להפוך את האתר שלכם לאיכותי ברמה גבוהה עם תוכן עשיר ומעניין שיתן ערך מוסף ללקוח, וכך גוגל יציג אתכם בתוצאות חיפוש גם אם לא תשלמו לו כסף.

פה בעצם פוגש אתכם קידום אורגני ובשפה מקצועית SEO = search engine optimization, שזה אומר אופטימיזציה (התאמה) של האתר למנוע חיפוש של גוגל.

חשוב להבין שגוגל בסופו של דבר זו חברה שמייצרת כסף ולא ארגון צדקה. ולכן, אם לא תשלמו להם כסף על מודעות ממומנות ברשת החיפוש, הם ישימו אתכם בתוצאות הגבוהות, אך ורק אם האתר שלכם יהיה מותאם בצורה מושלמת לגוגל ולמה שהלקוח חיפש.

3 דברים עיקריים שצריך לעשות שמתחילים קידום אתרים

שיפור מהירות האתר

שיפור מהירות האתר

אחד הדברים החשובים כיום מבחינת הדירוג של גוגל זה מהירות האתר שלנו. כמובן שיש עוד מה להרחיב על מהירות אתר ואיך לעשות את זה נכון, אבל רק נדגיש כאן שזה כלי הכרחי בשביל שהאתר שלנו יתקדם בגוגל וידורג גבוהה בתוצאות חיפוש.
הוספת תוכן איכותי לאתר

הוספת תוכן איכותי לאתר

ב- קידום אתרים בגוגל ללא ספק ה-'תוכן הוא המלך'. ככל שתשימו באתר שלכם תוכן יותר איכותי ובעל ערך אמיתי, ככה הוא יקודם טוב יותר בגוגל. לכן, חשוב להשקיע מאד בתוכן שמעלים לאתר ולבדוק אם הוא באמת נותן ערך אמיתי ללקוח.
הוספת קישורים חיצוניים

הוספת קישורים חיצוניים

כל קישור שאנחנו שמים באתרים אחרים אשר מפנים לאתר שלנו יכול לעזור לנו ב- קידום האתר בגוגל.
למה זה למעשה עוזר לנו? כי כל קישור כזה שיוצא מאתר אחר לאתר שלנו, גוגל סופרת את זה כהמלצה, ככל שנוציא קישורים מאתרים 'חזקים יותר' ובעלי סמכות רבה יותר בעיני גוגל, כך גוגל תיתן חשיפה גדולה יותר לקידום האתר שלנו.

כמה זמן לוקח לקדם אתר בגוגל?

אחרי שהבנו מה זה גוגל, איך מנוע החיפוש עובד ומהם הדרכים להופיע בו בצורה אורגנית וממומנת, בטח אתם שואלים את עצמם כמה זמן יקח לי להופיע בתוצאות החיפוש בגוגל ע"י קידום אורגני?

זה מסוג השאלות שאין עליה תשובה חד משמעית. בסופו של דבר זה תלוי בתחום שאתם מתעסקים בו, כמה תחרות יש בו, מי המתחרים שלכם ומה הביקוש.

כל הדברים הללו בסופו של דבר עוזרים לנו להבין איך ניתן למקסם תוצאות ולקדם את העסק על פי כל הפרמטרים שיש בשוק.
מה שבטוח זה שאנחנו נעשה הכל כדי להוביל להצלחה משותפת.

חברת קידום אתרים מקצועית

 

צריכים ייעוץ מקצועי בנוגע לאתר שלכם? מתכננים לפתוח אתר וצריכים הכוונה איך לעשות את זה נכון כך שיתאים לקידום במנוע החיפוש של גוגל?
כאן אנחנו נפגשים. מוזמנים להגיע אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות שבה נבדוק את התחום שבו אתם מתעסקים, ונבנה לכם תוכנית מסודרת ויעילה לקידום האתר בגוגל.

לייעוץ עם מומחה קידום אתרים