בניית אתר תדמית

מה זה אתר תדמית ולמי הוא מיועד?

כשמו כן הוא, אתר תדמית הוא אתר הבא לייצג את העסק/ חברה שלך, בין אם אתה בעל חנות קטנה או בעל חברה בינלאומית.
אתר תדמית בדרך כלל מתאר בקצרה על העסק שלך ומה הוא מציע בכמה עמודים בודדים.

בניית אתר תדמית – למה העיצוב באתר תדמית חשוב?

אתר תדמית הוא בעצם המקום הראשון שאליו מגיעים הלקוחות הפוטנציאלים של העסק שלך. לכן ישנה חשיבות עליונה שהאתר יראה טוב ברמה הויזואלית ומסודר מבחינת התוכן וההירכייה בצורה שהלקוח יבין בדיוק מה עומד מולו.

לקוח שנכנס לאתר שכזה, צריך לקבל מידע על כל מה שהעסק שלך מציע בצורה ברורה ומזמינה שתגרום לו לרצות להמשיך להתקדם הלאה וליצור אתך קשר.

בניית אתר תדמית לעסקים - דגשים חשובים

התמקדות בעיקר

התמקדות בעיקר

כעסק שבא להציע משהו בין אם זה פתרון, מוצר כלשהו או אפילו רעיון, גשו לעניין. הצגת האג'נדה של החברה והנתונים המספריים וכו' הם חשובים אך בסופו של דבר אנחנו באים למלא צורך של הלקוח שלנו, לכן בו צריך להתמקד. תספרו פחות על החברה שלכם ויותר על איך אתם יכולים לעזור ללקוח שנכנס לאתר שלכם.
אתר מעוצב ומעניין ש"מושך את העין"

אתר מעוצב ומעניין ש"מושך את העין"

לאתר, כמו לנו האנשים יש כמה רגעים בודדים להרשים את הגולש,
לכן עליו להיות ממוקד מבחינת התוכן והעיצוב שלו. חשוב שתהיה לו שפה עיצובית המשתלבת בכל האתר והירכייה נכונה שהלקוח יקבל בדיוק את המידע שהוא צריך בצורה הנוחה ביותר. זה מה שיגרום בסופו של דבר ללקוח להישאר באתר שלכם ולא לעבור לאתר הבא.
אתר מותאם ל-SEO

אתר מותאם ל-SEO

ישנם עסקים רבים שמשקיעים רבות על אתר מדהים שעונה על כל הצרכים ועל כל ההגדרות לאתר מצליח.
אך מה הטעם באתר כזה אם אין לך דרך להגיע אליו בתור גולש?

ניתן תמיד להוציא כסף על תקציבי פרסום בשביל להביא גולשים לאתר, אך חשוב גם לדאוג לתנועה אורגנית שתגיע מגוגל ללא תשלום על פרסום. אתר שבנוי בהתאמה ל-SEO, עם מילות מפתח נכונות והירכייה טובה זה השלב הראשון והחשוב מאד שיגרום לאתר להיות מותאם לקידום אורגני.

דברו איתנו

מתעניינים בבניית אתר תדמית לעסק שלכם ולא יודעים איך להתחיל? לשיחת ייעוץ בחינם וללא התחייבות דברו איתנו. בשיחת הייעוץ ניתן לכם פרטים מלאים לגבי התהליך. בנוסף, נכין לכם הצעת מחיר מסודרת ומותאמת אישית בהתאם לאתר שאתם צריכים.

אז בואו ונתחיל בעבודה