בניית אתרים לעסקים

בנייה ופיתוח אתרים לעסקים

מרכיב עיקרי להצלחת העסק שלכם הוא אתר שישרת את הלקוחות שלכם.
לצורך בניית אתרים לעסקים, אנו מעמידים לרשותכם את צוות המפתחים המקצועי שלנו,
אשר עובדים עם הכלים החדשים והטובים ביותר ובפלטפורמות הטובות ביותר,
כדי לפתח אתרים לכל עסק ולדאוג שיהיה ייחודי לו.
הרי בסופו של דבר אתר החברה הוא הפנים שלכם, לשם כך צריך לבדוק היטב מי הלקוח ומה צורכיו על מנת למקסם תוצאות ולגרום לכל לקוח שיכנס לאתר שלכם לרצות להשאר.

סוגי אתרים עיקריים לעסקים

מה צריך להיות באתר טוב?

רספונסיביות

רספונסיביות

אתר מותאם ומונגש לכלל התצוגות
דסקטופ, טאבלט, מובייל ועוד..כיום רוב משתמשי האינטרנט הם גולשים דרך המובייל, ולכן צריך לשים דגש עיקרי על תצוגת המובייל של האתר.
ייחודיות

ייחודיות

כיום שיש מיליוני אתרים באינטרנט, בשביל להיבדל ולהראות מיוחדות חשוב שיהיה לכם אתר מותאם אישית ומעוצב בצורה ייחודית. אתר שכזה יגרום ללקוח שלכם להישאר בו ולא לעבור לאתר אחר.
סינכרון

סינכרון

סינכרון עם מערכות מתקדמות מה שמקל על השימוש היומיומי. זה נכון בעיקר לאתרי חנות שעם סינכרון טוב עם מערכת החשבוניות והמשלוחים ניתן לחסוך זמן רב של עבודה.
התאמה ל- SEO

התאמה ל- SEO

הדרך הטובה ביותר להביא לקוחות לאתר בלי לשלם כסף על פרסום, היא באמצעות קידום אתרים בגוגל. אתר שמותאם לקידום אתרים יקל על תהליך הקידום בהמשך, ויגרום לאתר להתקדם בצורה טובה יותר.

חיבור לגוגל אנליטיקס

בשביל שתהיה אפשרות לנתח נתונים בצורה טובה, ולעשות שינויים בהתאם, חשוב שיהיה לנו מידע על משתמשי האתר. לכן, חיבור האתר למערכת גוגל אנליטיקס היא חובה לכל אתר חדש.
הנעה לפעולה

הנעה לפעולה

חשוב שהאתר יניע לפעולה ויכיל מספר אפשרויות ליצירת קשר: טלפון, אימייל, רשתות חברתיות וטופס השארת פרטים. מה שיגרום ללקוח להמיר בצורה טובה יותר ולהשאיר לכם פרטים באתר.

פלטפורמות לבניית אתרים

כיום ישנן פלטפורמות שונות ומגוונות לבניית אתרים, כמו: Wix , WordPress , Shopify ועוד..כאשר המערכת הפופולרית ביותר היא ללא ספק WordPress.
עם זאת, לכל אחת מהן היתרונות שלה וכמובן החסרונות שלה, אנחנו נדע להתאים
את סוג הפלטפורה בה האתר יפותח/ יבנה על ידה בהתאם לסוג העסק או התחום בו הוא יעסוק.

בחירת הפלטפורמה הינו חלק אינטגרלי וחשוב בבניית האתר, שימוש בפלטפורמה שלא מספיק מתאימה עלולה להביא לאי שביעות רצון הלקוח הן במראה והן בביצועים.

 

יצירת קשר

לחברת Get Up ניסיון רב בבניית אתרים למגוון רחב של עסקים. אז אם אתם רוצים לתת ערך מוסף ללקוחות שלכם ולהביא לקוחות חדשים באמצעות אתר אינטרנט, מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ חינם ופרטים נוספים על התהליך.

 

מעוניינים באתר משלכם?